Vijftallen

Reserves Henk Hillen
Erik Hilbelink
Rudie Meekes
Edwin Scholten
Bennie ter Horst
Robert Dales
Eerste
Klasse: 2C
Teamleider:
     Henk van der Graaf

René Maas
Herbert Geesink
Wim Samberg
Paul Overkamp
Marinus Te Brinke

Over Bedrijfsschieten

Bedrijfsschieten:

Elke donderdagavond van half september tot eind maart/begin april wordt er geschoten tegen Winterswijkse "Bedrijven"!
De thuiswedstrijden worden gehouden in de Kantine van De Blauwe Loods op de 1e verdieping van het station Winterswijk Centraal.
De Uitwedstrijden worden op diverse locaties in Winterswijk e.o. gehouden...

Nieuws Bedrijfsschieten

Bedrijfsschieten 2016-2017

donderdag 1 september 2016

Dit seizoen zijn er toch weer 2 teams ingeschreven bij de Winterswijkse BedrijfsSchietBond (WBSB)
Voor het 1e team (Klasse 1C) begint de 1e wedstrijd op donderdag 22 september tegen PGW-Rova 1 (THUIS).
Voor het 2e team (Klasse 1D) begint de 1e wedstrijd op donderdag 15 september tegen Corsoclub Bloemwal 1 (THUIS).
Zie ook bij de afdeling "Bedrijfsschieten" hier boven!
De "boekjes" zijn vanaf 08 september te verkrijgen in de kantine op het station!

Bedrijfsschieten 2015-2016

dinsdag 1 september 2015

Het bedrijfsschieten gaat weer beginnen.
Dit seizoen zijn er 2 teams ingedeeld bij de Winterswijkse BedrijfsSchietBond (WBSB)
Voor het 1e team begint de 1e wedstrijd op donderdag 17 september tegen SOES 1 (UIT).
Voor het 2e team begint de 1e wedstrijd op donderdag 17 september tegen BCS 2 (THUIS).
Zie ook bij de rubriek "Bedrijfsschieten"
De "boekjes" zijn vanaf 10 september te verkrijgen in de kantine op het station!

De Blauwe Loods Schiettoernooi en Vogelschieten

vrijdag 6 juni 2014

Aan het eind van het schietseizoen hebben we altijd nog het "De Blauwe Loods Schiettoernooi".
De schietavonden werden op 4 donderdagavonden in april en mei (van 24 april t/m 22 mei) afgewerkt.
We hebben de schutters onderverdeeld in 2 teams (Team 1 en Team A)
Team 1 bestond uit: Hemmy Klooster, Bertus Roerdinkholder, Herbert Geesink, Henk van der Graaf, Rudie Voltman, Sandra Mennink en René Maas.
Team A bestond uit: Bennie ter Horst, Marinus te Brinke, Rudie Meekes, Edwin Scholten, Paul Overkamp, Wim Samberg en Appie Hemeltjen.

Pagina's